Modernizace podnikové servery ProLiant Gen 9 HPE

Servery HPE Gen9 patří k populárním seriálu ProLiant. Se sídlem v reakci na potřebu modernizace malých a středních podniků v oblasti zpracování velkých objemů dat, cloud, mobilitě a bezpečnosti. Generation 9 pomáhá nahradit nákladné udržovat, zastaralý, nízkou kapacitu a pomalé systémy, inovativní řešení, zajišťující rychlost, účinnost a úspory energie.

HPE stále více spoléhá na prostředníky prodávajících

V posledním čtvrtletí roku 2016. vedoucí postavení na trhu síťových zařízení - Hewlett - Packard Enterprise oznámila, že v příštích 4 letech, má v úmyslu zvýšit podíl obratu pocházející z nepřímého prodeje o 20% (z 70% z celkového prodeje jsou v současné době na 90%). To znamená, že HPE svěřit, ještě větší podíl prodejních zprostředkovatelů. Podle zpráv, společnost, nyní 70% zisku z prodeje v Evropě HPE generované právě prostřednictvím nepřímého prodeje.

Den bezpečnějšího internetu

. V současné době, tedy 2 - únor, oslavují Den pro bezpečnější internet. Proč je to zvláště důležité?

Nové technologie, inovativní aplikace a ultra-moderní zařízení - všechna tato zařízení byly navrženy s cílem usnadnit naše životy. Ale s rozvojem IT sektoru je zvýšení počtu ohrožení a možnosti a důsledky kybernetickým útokům.

Jednou z hlavních otázek zabezpečení sítě pro ochranu soukromí občanů, ale také vytvořit podmínky pro řádné a bezpečné fungování ekonomických subjektů.

Jak licencovat Windows Server 2016

Se zavedením nového operačního systému, Windows Server 2016 Microsoft doporučuje, aby se seznámili s novým způsobem licencí. Nejdůležitější změna - nový model licencování systému Windows je založen na modelu jádra a povolení přístupu (CAL + jádro).

O softwarově definovaných Storage několika slovech

Pomocí virtualizace učinila skutečnou revoluci v oblasti IT - uživatelé se staly více a více nezávislé na fyzickém zařízení na určitém místě. Virtualizační technologie také umožnila konsolidaci zařízení, a přispět tak ke zvýšení výkonu, dostupnosti a flexibility, snadnou správu, spolehlivost a nakonec přes nižší spotřebu přírodních zdrojů, šetrnější k životnímu prostředí řešení. Proto je přirozené, že se zvýší zájem na vývoji nových řešení pro virtualizaci.

Technologie IBM Blockchain

IBM nedávno oznámila speciální akční program, který pomůže urychlit vývoj aplikací založených na Explorer blocích, které podporují podnikatelské prostředí.

Historie Linuxu

V roce 1991 finský studenta Linus Torvalds začal pracovat na novém inovativním operačním systémem, ale historie Linux začala mnohem dříve. Vraťme se do roku 1960. Pak známá a respektovaná výzkumné centrum Bell Labs pracoval na stavbě Multics, který je komplexní, efektivní operační systém. Centrum pracovník Ken Thompson a Dennis později Ritch a mnoho dalších rozhodl, začal pracovat na jednoduchém a minimalistickém operačního systému, který mu umožní hrát oblíbenou hru Space Travel.

Colt a Cisco společně pro zvýšení kapacity

Cisco a Colt Technology Services, světově uznávaný poskytovatel služeb pro vytváření sítí a komunikací, oznámil svou spolupráci při práci na vylepšení pro Broadband 100- Gb / s pro pan-evropského a asijského sítí Colt. Díky Colt budou moci rychle poskytnout vysoce efektivní propustnost pro použití oblačnosti, potřebných aplikací používaných v podnicích, dodavateli a zákazníky sítě.

Konkurence v rozvoji OpenCAPI

Nové standardy servery budou podporovat rozvoj umělé inteligence a rychlejší analýzu dat

Devět tech obři oznámili vzájemnou spolupráci v rozvoji významných převodů rychlosti zrychlení dat. Partnerství je navržen tak, aby inovace v vyspělejší zpracování dat, umístění a uložit je do cloudu a zeširoka, vývoj vysoce účinných urychlovače, které budou výrazně zlepšit výkon nejnovějších technologií.