. V současné době, tedy 2 - únor, oslavují Den pro bezpečnější internet. Proč je to zvláště důležité?

Nové technologie, inovativní aplikace a ultra-moderní zařízení - všechna tato zařízení byly navrženy s cílem usnadnit naše životy. Ale s rozvojem IT sektoru je zvýšení počtu ohrožení a možnosti a důsledky kybernetickým útokům.

Jednou z hlavních otázek zabezpečení sítě pro ochranu soukromí občanů, ale také vytvořit podmínky pro řádné a bezpečné fungování ekonomických subjektů.

Bezpečnostní péče Internet již politici a právní systém, běžící zvláštní ustanovení, které prosazují podvod s využitím údajů. Pohybující se na internetu se vyplatí mít na paměti základní principy, které nám umožní nezávisle zvýšit úroveň ochrany našich dat:

  1. Chraňte svá data - a ne dát jim marně. Důvěryhodné instituce nikdy vás vyzve k odesílání dat prostřednictvím e-mailu. Takže pokud máte jakékoliv pochybnosti týkající se žádostí o přístup k datům - ověřit kontaktovat administrátora.
  2. Pozor na příloh - Nezapomeňte, že zdroje Ne všechny údaje jsou důvěryhodné, stále varují, takže při stahování a otevírací podezřelé přílohy. Mějte na paměti, že škodlivý obsah je nejběžnější ve dvojitém jménem, ​​např. Pdf.exe nebo doc.src.
  3. Klepněte na tlačítko opatrně - a nenechte se zmást tím, false odkazy. Falešné pijavice jsou stále častější způsob, jak přimět uživatele ke sdílení.Vždy si ověřte stránku, ke kterému se přesměrovat odkazy (když najedete na odkaz v levém dolním rohu zobrazuje adresu stránky), nebo zda orgány stran, což je oficiální návštěva
  4. Dávejte pozor na HTTPS - šifrovanou verzi verzi protokolu HTTP, který chrání proti phishingovým dat. Pokud jste navštívili vaše stránky nepodporuje tento protokol - Pozor!

Jednoduché návyky mohou něco změnit. Chcete-li implementovat pokročilé zabezpečení je doporučeno, aby posílily bezpečnostní systémy síťových zařízení. Bezpečnost péče již vedoucí IT-průmyslu Cisco nabízí pokročilé ATM technologie pro koncového zařízení. Zajímavé návrhy v oblasti bezpečnosti dat rovněž nabízí Fortinet.

Máte-li zájem o posílení jejího bezpečnostního systému - kontaktujte prosím naše poradce , který vám pomůže vybrat to správné řešení

Podělte se o tento post

Zanechat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.