V posledním čtvrtletí roku 2016. vedoucí postavení na trhu síťových zařízení - Hewlett - Packard Enterprise oznámila, že v příštích 4 letech, má v úmyslu zvýšit podíl obratu pocházející z nepřímého prodeje o 20% (z 70% z celkového prodeje jsou v současné době na 90%). To znamená, že HPE svěřit, ještě větší podíl prodejních zprostředkovatelů. Podle zpráv, společnost, nyní 70% zisku z prodeje v Evropě HPE generované právě prostřednictvím nepřímého prodeje.

Ve spolupráci s partnery HPE zahájeného programu Ready Partner, který se věnuje prodejců, poskytovatelů služeb, kteří jsou stále částečně prodejci a partneři zaměřená na služby. Kromě toho HPE zahájila speciální projekt - Mediální středisko sociální, jehož posláním je podporovat partnerské společnosti rozšiřováním svých aktivit v sociálních médiích. S novou strategií se společnost chce zvýšit zisky z prodeje v běžném finančním roce o 7%.

HPE plánuje i nadále prodávat přímé, ale slibuje, že se bude týkat pouze největší partnerskou společnost.

Proto dnes stojí za to najít důvěryhodný prodejce zařízení HPE - Thomas nabízí širokou škálu produktů HPE, profesionální poradenství a bezkonkurenční ceny. Neváhejte kontaktovat

Podělte se o tento post

Zanechat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.