Zatím nehodnoceno

Servery HPE Gen9 patří k populárním seriálu ProLiant. Se sídlem v reakci na potřebu modernizace malých a středních podniků v oblasti zpracování velkých objemů dat, cloud, mobilitě a bezpečnosti. Generation 9 pomáhá nahradit nákladné udržovat, zastaralý, nízkou kapacitu a pomalé systémy, inovativní řešení, zajišťující rychlost, účinnost a úspory energie.

Leitmotivem pro architekty nejnovější řady HPE bylo optimalizovat operační prostředí, jakož i individuální přístup k potřebám zákazníků. Jedná se o unikátní řešení pro příklad HPE 10 Series Gen9 ProLiant rackových serverů. - Pouze rack servery určené pro malé a střední podniky, znamenalo, že každý čtvrtý serveru prodán v roce 2016. Přišel z HPE.

Gen9 je mnoho inovací při zvyšování rychlosti, náklady na údržbu a funkčnost serverů. Zvláště pozoruhodný je implementován moderní technologie Předefinovat Compute ekonomika, což je třikrát zvyšuje produktivitu a zároveň minimalizovat náklady na vlastnictví (TCO). Na druhou stranu Urychlit Service Delivery umožňuje 66 krát rychlejší poskytování služeb prostřednictvím jednoduchého automatizace, která šetří čas a vylučuje chyby správce vyplývající z ruční konfigurace. Navíc Gen9 používá nový pá. Zvýšit podnikové produktivity - technologii, která poskytuje až 4 krát vyšší výkon než konkurenční produkty.

Tyto a mnohé další nové technologie HPE, mají přímý vliv na zvýšení efektivity podniků využít je. Jak jsem slíbil výrobce Hewlett - Packard Enterprise servery Gen9 snížit náklady, zvýšit efektivitu a usnadňují správu infrastruktury.To je pomoci vám pohybovat v jemným způsobem pro malé a střední podniky na úrovni nových technologií, v souladu s vývojem trendů na světovém trhu informačních a komunikačních technologií.

Podělte se o tento post

Zanechat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.