Jste v kategorii Catalyst 3750
1 - 50 - 66 produkty
12 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Cena bez DPH 1 020,00 €
Cena s DPH 30 679,82 Kč
1300nm/1550nm WDM splitter cable
Cena bez DPH 13 050,48 Kč
Cena s DPH 15 791,08 Kč
2-channels EWDM OADM Module
Cena bez DPH 52 201,93 Kč
Cena s DPH 63 164,33 Kč
CWDM-CHASSIS-2=
2 Slot Chassis for CWDM Mux Plug in Modules
Cena bez DPH 8 700,32 Kč
Cena s DPH 10 527,39 Kč
24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Cena bez DPH 42 258,70 Kč
Cena s DPH 51 133,03 Kč
4-channels EWDM OADM Module
Cena bez DPH 104 403,86 Kč
Cena s DPH 126 328,66 Kč
CWDM-OADM4-1=
4-channels CWDM OADM Module ( 1470, 1490, 1510, 1530)
Cena bez DPH 69 602,57 Kč
Cena s DPH 84 219,11 Kč
CWDM-OADM4-2=
4-channels CWDM OADM Module ( 1550, 1570, 1590, 16100)
Cena bez DPH 69 602,57 Kč
Cena s DPH 84 219,11 Kč
CWDM-MUX8A=
8-channels CWDM MUX/DEMUX Module
Cena bez DPH 139 205,14 Kč
Cena s DPH 168 438,22 Kč
8-channels EWDM MUX/DEMUX Module
Cena bez DPH 208 807,71 Kč
Cena s DPH 252 657,33 Kč
Catalyst 3750 12 SFP DC powered + IPB Image
Cena bez DPH 235 604,70 Kč
Cena s DPH 285 081,69 Kč
WS-C3750G-12S-S
Catalyst 3750 12 SFP + IPB Image
Cena bez DPH 90 930,79 Kč
Cena s DPH 110 026,25 Kč
WS-C3750G-12S-E
Catalyst 3750 12 SFP + IPS Image
Cena bez DPH 314 156,17 Kč
Cena s DPH 380 128,97 Kč
WS-C3750G-24T-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T + IPS Image
Cena bez DPH 236 922,18 Kč
Cena s DPH 286 675,83 Kč
WS-C3750G-24PS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Cena bez DPH 204 681,27 Kč
Cena s DPH 247 664,34 Kč
WS-C3750G-24PS-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Cena bez DPH 309 383,42 Kč
Cena s DPH 374 353,94 Kč
WS-C3750G-24TS-S1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1RU
Cena bez DPH 90 980,50 Kč
Cena s DPH 110 086,41 Kč
WS-C3750G-24TS-E1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPS Image; 1RU
Cena bez DPH 287 980,63 Kč
Cena s DPH 348 456,57 Kč
WS-C3750-24FS-S
Catalyst 3750 24 100BaseFX + 2 SFP Standard Multilayer Image
Cena bez DPH 236 151,58 Kč
Cena s DPH 285 743,41 Kč
WS-C3750G-48TS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Cena bez DPH 366 507,25 Kč
Cena s DPH 443 473,77 Kč
WS-C3750G-48TS-E
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPS Image
Cena bez DPH 575 936,41 Kč
Cena s DPH 696 883,06 Kč
WS-C3750G-48PS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Cena bez DPH 406 976,17 Kč
Cena s DPH 492 441,17 Kč
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Cena bez DPH 616 405,33 Kč
Cena s DPH 745 850,45 Kč
Catalyst 3750G-24PD-S and 4x LAP1142N Bundle, A Reg Domain
Cena bez DPH 278 335,71 Kč
Cena s DPH 336 786,20 Kč
WS-C3750V2-24TS-E
Catalyst 3750V2 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
Cena bez DPH 111 393,94 Kč
Cena s DPH 134 786,67 Kč
WS-C3750V2-24TS-S
Catalyst 3750V2 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
Cena bez DPH 74 290,80 Kč
Cena s DPH 89 891,87 Kč
WS-C3750V2-24PS-E
Catalyst 3750V2 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
Cena bez DPH 126 607,08 Kč
Cena s DPH 153 194,56 Kč
WS-C3750V2-24PS-S
Catalyst 3750V2 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
Cena bez DPH 87 813,59 Kč
Cena s DPH 106 254,44 Kč
WS-C3750V2-24FS-S
Catalyst 3750V2 24 100BASE-FX ports + 2 SFP Standard Image
Cena bez DPH 153 737,16 Kč
Cena s DPH 186 021,97 Kč
WS-C3750V2-48TS-E
Catalyst 3750V2 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
Cena bez DPH 168 865,78 Kč
Cena s DPH 204 327,59 Kč
WS-C3750V2-48TS-S
Catalyst 3750V2 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
Cena bez DPH 130 072,29 Kč
Cena s DPH 157 387,47 Kč
WS-C3750V2-48PS-E
Catalyst 3750V2 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
Cena bez DPH 194 221,00 Kč
Cena s DPH 235 007,41 Kč
WS-C3750V2-48PS-S
Catalyst 3750V2 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
Cena bez DPH 160 498,56 Kč
Cena s DPH 194 203,25 Kč
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez DPH 2 535,52 Kč
Cena s DPH 3 067,98 Kč
CAB-STACK-1M-NH=
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez DPH 4 225,87 Kč
Cena s DPH 5 113,30 Kč
CAB-STACK-1M=
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Cena bez DPH 3 380,70 Kč
Cena s DPH 4 090,64 Kč
CAB-STACK-1M
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Cena bez DPH 1 690,35 Kč
Cena s DPH 2 045,32 Kč
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez DPH 4 225,87 Kč
Cena s DPH 5 113,30 Kč
CAB-STACK-3M-NH=
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez DPH 5 916,22 Kč
Cena s DPH 7 158,62 Kč
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Cena bez DPH 3 380,70 Kč
Cena s DPH 4 090,64 Kč
CAB-STACK-3M=
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Cena bez DPH 5 071,04 Kč
Cena s DPH 6 135,96 Kč
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez DPH 845,17 Kč
Cena s DPH 1 022,66 Kč
CAB-STACK-50CM-NH=
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Cena bez DPH 2 535,52 Kč
Cena s DPH 3 067,98 Kč
CAB-STACK-50CM=
Cisco StackWise 50CM Stacking Cable
Cena bez DPH 5 329,07 Kč
Cena s DPH 6 448,18 Kč
CWDM-OADM1-1470=
Dual single channel OADM Module ( 1470nm)
Cena bez DPH 34 801,29 Kč
Cena s DPH 42 109,55 Kč
EWDM Optical Amplifier
Cena bez DPH 285 594,26 Kč
Cena s DPH 345 569,05 Kč
CWDM-OADM1-1490=
Dual single channel OADM Module ( 1490nm)
Cena bez DPH 34 801,29 Kč
Cena s DPH 42 109,55 Kč
CWDM-OADM1-1510=
Dual single channel OADM Module ( 1510nm)
Cena bez DPH 34 801,29 Kč
Cena s DPH 42 109,55 Kč
CWDM-OADM1-1530=
Dual single channel OADM Module ( 1530nm)
Cena bez DPH 34 801,29 Kč
Cena s DPH 42 109,55 Kč
CWDM-OADM1-1550=
Dual single channel OADM Module ( 1550nm)
Cena bez DPH 34 801,29 Kč
Cena s DPH 42 109,55 Kč

Stránky