Jste v kategorii HPE Storage
1 - 50 - 1525 produkty
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Cena bez DPH 4 428,30 €
Cena s DPH 137 043,66 Kč
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Cena bez DPH 1 158 091,72 Kč
Cena s DPH 1 401 290,98 Kč
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena bez DPH 157 805,34 Kč
Cena s DPH 190 944,46 Kč
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 121,22 Kč
Cena s DPH 40 076,67 Kč
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 22 660,54 Kč
Cena s DPH 27 419,25 Kč
BS668A
HPE CN1000Q 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 121,22 Kč
Cena s DPH 40 076,67 Kč
HPE CN1100R 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 25 550,65 Kč
Cena s DPH 30 916,29 Kč
AP838A
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 62 022,36 Kč
Cena s DPH 75 047,05 Kč
AP838B
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 40 479,50 Kč
Cena s DPH 48 980,20 Kč
AP839B
HP P2000 SFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 49 628,12 Kč
Cena s DPH 60 050,02 Kč
B7B67A
HPE RDX1TB USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 14 485,61 Kč
Cena s DPH 17 527,59 Kč
B7B64A
HPE RDX500 USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 13 847,74 Kč
Cena s DPH 16 755,76 Kč
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 339 038,51 Kč
Cena s DPH 410 236,60 Kč
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 115 399,95 Kč
Cena s DPH 139 633,94 Kč
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 238 891,71 Kč
Cena s DPH 289 058,97 Kč
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 327 921,55 Kč
Cena s DPH 396 785,07 Kč
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 231 873,59 Kč
Cena s DPH 280 567,05 Kč
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 304 511,11 Kč
Cena s DPH 368 458,45 Kč
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 428 531,28 Kč
Cena s DPH 518 522,84 Kč
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena bez DPH 538 740,79 Kč
Cena s DPH 651 876,35 Kč
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena bez DPH 66 881,84 Kč
Cena s DPH 80 927,03 Kč
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena bez DPH 78 160,96 Kč
Cena s DPH 94 574,76 Kč
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 141 841,17 Kč
Cena s DPH 171 627,82 Kč
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena bez DPH 111 237,16 Kč
Cena s DPH 134 596,97 Kč
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena bez DPH 335 666,54 Kč
Cena s DPH 406 156,51 Kč
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 195 760,47 Kč
Cena s DPH 236 870,17 Kč
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena bez DPH 90 923,50 Kč
Cena s DPH 110 017,43 Kč
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 197 576,38 Kč
Cena s DPH 239 067,42 Kč
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 90 309,67 Kč
Cena s DPH 109 274,70 Kč
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena bez DPH 38 799,14 Kč
Cena s DPH 46 946,96 Kč
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena bez DPH 484 285,92 Kč
Cena s DPH 585 985,97 Kč
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena bez DPH 8 977,26 Kč
Cena s DPH 10 862,48 Kč
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena bez DPH 188 036,45 Kč
Cena s DPH 227 524,10 Kč
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena bez DPH 820 076,25 Kč
Cena s DPH 992 292,27 Kč
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena bez DPH 40 538,33 Kč
Cena s DPH 49 051,37 Kč
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena bez DPH 2 046,10 Kč
Cena s DPH 2 475,78 Kč
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena bez DPH 98 980,01 Kč
Cena s DPH 119 765,81 Kč
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Cena bez DPH 38 441,07 Kč
Cena s DPH 46 513,70 Kč
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Cena bez DPH 43 505,17 Kč
Cena s DPH 52 641,25 Kč
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena bez DPH 5 754,65 Kč
Cena s DPH 6 963,13 Kč
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena bez DPH 6 905,58 Kč
Cena s DPH 8 355,75 Kč
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena bez DPH 102 660,43 Kč
Cena s DPH 124 219,12 Kč
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena bez DPH 617 665,97 Kč
Cena s DPH 747 375,82 Kč
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Cena bez DPH 461 011,55 Kč
Cena s DPH 557 823,98 Kč
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena bez DPH 2 301,86 Kč
Cena s DPH 2 785,25 Kč
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena bez DPH 394 641,24 Kč
Cena s DPH 477 515,90 Kč
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena bez DPH 308 832,98 Kč
Cena s DPH 373 687,91 Kč
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena bez DPH 1 271 266,54 Kč
Cena s DPH 1 538 232,51 Kč
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Cena bez DPH 230 569,72 Kč
Cena s DPH 278 989,36 Kč
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Cena bez DPH 297 707,32 Kč
Cena s DPH 360 225,86 Kč

Stránky