Jste v kategorii HPE Storage
1 - 50 - 1525 produkty
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Cena bez DPH 4 428,30 €
Cena s DPH 138 032,93 Kč
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Cena bez DPH 1 166 451,59 Kč
Cena s DPH 1 411 406,42 Kč
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena bez DPH 158 944,49 Kč
Cena s DPH 192 322,83 Kč
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 360,31 Kč
Cena s DPH 40 365,97 Kč
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 22 824,12 Kč
Cena s DPH 27 617,18 Kč
BS668A
HPE CN1000Q 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 360,31 Kč
Cena s DPH 40 365,97 Kč
HPE CN1100R 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 25 735,10 Kč
Cena s DPH 31 139,47 Kč
AP838A
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 62 470,08 Kč
Cena s DPH 75 588,79 Kč
AP838B
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 40 771,71 Kč
Cena s DPH 49 333,77 Kč
AP839B
HP P2000 SFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 49 986,37 Kč
Cena s DPH 60 483,50 Kč
B7B67A
HPE RDX1TB USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 14 590,18 Kč
Cena s DPH 17 654,11 Kč
B7B64A
HPE RDX500 USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 13 947,70 Kč
Cena s DPH 16 876,72 Kč
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 341 485,92 Kč
Cena s DPH 413 197,96 Kč
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 116 232,99 Kč
Cena s DPH 140 641,91 Kč
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 240 616,19 Kč
Cena s DPH 291 145,59 Kč
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 330 288,70 Kč
Cena s DPH 399 649,33 Kč
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 233 547,41 Kč
Cena s DPH 282 592,37 Kč
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 306 709,27 Kč
Cena s DPH 371 118,22 Kč
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 431 624,70 Kč
Cena s DPH 522 265,89 Kč
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena bez DPH 542 629,78 Kč
Cena s DPH 656 582,03 Kč
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena bez DPH 67 364,64 Kč
Cena s DPH 81 511,21 Kč
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena bez DPH 78 725,18 Kč
Cena s DPH 95 257,47 Kč
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 142 865,07 Kč
Cena s DPH 172 866,74 Kč
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena bez DPH 112 040,15 Kč
Cena s DPH 135 568,58 Kč
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena bez DPH 338 089,60 Kč
Cena s DPH 409 088,42 Kč
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 197 173,60 Kč
Cena s DPH 238 580,05 Kč
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena bez DPH 91 579,85 Kč
Cena s DPH 110 811,61 Kč
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 199 002,62 Kč
Cena s DPH 240 793,17 Kč
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 90 961,58 Kč
Cena s DPH 110 063,52 Kč
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena bez DPH 39 079,22 Kč
Cena s DPH 47 285,86 Kč
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena bez DPH 487 781,82 Kč
Cena s DPH 590 216,00 Kč
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena bez DPH 9 042,06 Kč
Cena s DPH 10 940,89 Kč
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena bez DPH 189 393,82 Kč
Cena s DPH 229 166,52 Kč
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena bez DPH 825 996,11 Kč
Cena s DPH 999 455,29 Kč
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena bez DPH 40 830,96 Kč
Cena s DPH 49 405,46 Kč
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena bez DPH 2 060,87 Kč
Cena s DPH 2 493,65 Kč
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena bez DPH 99 694,52 Kč
Cena s DPH 120 630,36 Kč
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Cena bez DPH 38 718,57 Kč
Cena s DPH 46 849,47 Kč
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Cena bez DPH 43 819,22 Kč
Cena s DPH 53 021,25 Kč
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena bez DPH 5 796,19 Kč
Cena s DPH 7 013,39 Kč
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena bez DPH 6 955,43 Kč
Cena s DPH 8 416,07 Kč
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena bez DPH 103 401,50 Kč
Cena s DPH 125 115,82 Kč
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena bez DPH 622 124,69 Kč
Cena s DPH 752 770,87 Kč
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Cena bez DPH 464 339,44 Kč
Cena s DPH 561 850,72 Kč
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena bez DPH 2 318,48 Kč
Cena s DPH 2 805,36 Kč
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena bez DPH 397 490,02 Kč
Cena s DPH 480 962,92 Kč
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena bez DPH 311 062,34 Kč
Cena s DPH 376 385,44 Kč
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena bez DPH 1 280 443,38 Kč
Cena s DPH 1 549 336,49 Kč
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Cena bez DPH 232 234,12 Kč
Cena s DPH 281 003,29 Kč
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Cena bez DPH 299 856,37 Kč
Cena s DPH 362 826,21 Kč

Stránky