Jste v kategorii HPE Storage
1 - 50 - 1666 produkty
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Cena bez DPH 4 428,30 €
Cena s DPH 137 792,09 Kč
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Cena bez DPH 1 164 416,36 Kč
Cena s DPH 1 408 943,80 Kč
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena bez DPH 158 667,16 Kč
Cena s DPH 191 987,26 Kč
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 302,10 Kč
Cena s DPH 40 295,54 Kč
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 22 784,30 Kč
Cena s DPH 27 569,00 Kč
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 22 784,30 Kč
Cena s DPH 27 569,00 Kč
BS668A
HPE CN1000Q 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 302,10 Kč
Cena s DPH 40 295,54 Kč
HPE CN1100R 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 25 690,19 Kč
Cena s DPH 31 085,13 Kč
AP838A
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 62 361,08 Kč
Cena s DPH 75 456,91 Kč
AP838A
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 62 361,08 Kč
Cena s DPH 75 456,91 Kč
AP838B
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 40 700,57 Kč
Cena s DPH 49 247,69 Kč
AP839B
HP P2000 SFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 49 899,15 Kč
Cena s DPH 60 377,97 Kč
B7B67A
HPE RDX1TB USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 15 167,50 Kč
Cena s DPH 18 352,68 Kč
B7B64A
HPE RDX500 USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 16 700,43 Kč
Cena s DPH 20 207,52 Kč
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 340 890,09 Kč
Cena s DPH 412 477,01 Kč
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 116 030,18 Kč
Cena s DPH 140 396,52 Kč
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 216 176,68 Kč
Cena s DPH 261 573,78 Kč
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 296 741,28 Kč
Cena s DPH 359 056,94 Kč
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 209 825,87 Kč
Cena s DPH 253 889,31 Kč
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 272 744,99 Kč
Cena s DPH 330 021,44 Kč
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 383 827,43 Kč
Cena s DPH 464 431,19 Kč
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena bez DPH 487 514,75 Kč
Cena s DPH 589 892,84 Kč
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena bez DPH 67 247,10 Kč
Cena s DPH 81 368,99 Kč
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena bez DPH 78 587,82 Kč
Cena s DPH 95 091,26 Kč
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 128 354,27 Kč
Cena s DPH 155 308,67 Kč
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena bez DPH 100 660,30 Kč
Cena s DPH 121 798,96 Kč
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena bez DPH 303 749,63 Kč
Cena s DPH 367 537,05 Kč
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 194 820,90 Kč
Cena s DPH 235 733,29 Kč
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena bez DPH 91 420,06 Kč
Cena s DPH 110 618,27 Kč
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 198 655,40 Kč
Cena s DPH 240 373,03 Kč
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 90 802,88 Kč
Cena s DPH 109 871,48 Kč
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena bez DPH 39 011,03 Kč
Cena s DPH 47 203,35 Kč
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena bez DPH 486 930,74 Kč
Cena s DPH 589 186,19 Kč
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena bez DPH 9 026,28 Kč
Cena s DPH 10 921,80 Kč
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena bez DPH 189 063,36 Kč
Cena s DPH 228 766,67 Kč
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena bez DPH 824 554,91 Kč
Cena s DPH 997 711,44 Kč
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena bez DPH 40 759,72 Kč
Cena s DPH 49 319,26 Kč
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena bez DPH 2 057,27 Kč
Cena s DPH 2 489,30 Kč
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena bez DPH 99 520,57 Kč
Cena s DPH 120 419,89 Kč
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Cena bez DPH 38 651,01 Kč
Cena s DPH 46 767,72 Kč
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Cena bez DPH 43 742,76 Kč
Cena s DPH 52 928,74 Kč
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Cena bez DPH 43 742,76 Kč
Cena s DPH 52 928,74 Kč
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena bez DPH 5 786,08 Kč
Cena s DPH 7 001,16 Kč
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena bez DPH 6 943,30 Kč
Cena s DPH 8 401,39 Kč
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena bez DPH 103 221,09 Kč
Cena s DPH 124 897,52 Kč
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena bez DPH 103 221,09 Kč
Cena s DPH 124 897,52 Kč
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena bez DPH 621 039,20 Kč
Cena s DPH 751 457,44 Kč
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena bez DPH 621 039,20 Kč
Cena s DPH 751 457,44 Kč
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Cena bez DPH 463 529,26 Kč
Cena s DPH 560 870,41 Kč
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena bez DPH 2 314,43 Kč
Cena s DPH 2 800,46 Kč

Stránky