Jste v kategorii HPE Storage
1 - 50 - 1525 produkty
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Cena bez DPH 4 428,30 €
Cena s DPH 136 903,59 Kč
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Cena bez DPH 1 156 908,07 Kč
Cena s DPH 1 399 858,77 Kč
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena bez DPH 157 644,06 Kč
Cena s DPH 190 749,31 Kč
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 087,37 Kč
Cena s DPH 40 035,71 Kč
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 22 637,38 Kč
Cena s DPH 27 391,23 Kč
BS668A
HPE CN1000Q 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 33 087,37 Kč
Cena s DPH 40 035,71 Kč
HPE CN1100R 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 25 524,54 Kč
Cena s DPH 30 884,69 Kč
AP838A
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 61 958,97 Kč
Cena s DPH 74 970,35 Kč
AP838B
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 40 438,13 Kč
Cena s DPH 48 930,13 Kč
AP839B
HP P2000 SFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 49 577,39 Kč
Cena s DPH 59 988,65 Kč
B7B67A
HPE RDX1TB USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 14 470,80 Kč
Cena s DPH 17 509,67 Kč
B7B64A
HPE RDX500 USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 13 833,59 Kč
Cena s DPH 16 738,64 Kč
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 338 691,99 Kč
Cena s DPH 409 817,31 Kč
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 115 282,01 Kč
Cena s DPH 139 491,23 Kč
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 238 647,55 Kč
Cena s DPH 288 763,53 Kč
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 327 586,39 Kč
Cena s DPH 396 379,53 Kč
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 231 636,60 Kč
Cena s DPH 280 280,29 Kč
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 304 199,88 Kč
Cena s DPH 368 081,86 Kč
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 428 093,29 Kč
Cena s DPH 517 992,88 Kč
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena bez DPH 538 190,16 Kč
Cena s DPH 651 210,10 Kč
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena bez DPH 66 813,49 Kč
Cena s DPH 80 844,32 Kč
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena bez DPH 78 081,07 Kč
Cena s DPH 94 478,10 Kč
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 141 696,20 Kč
Cena s DPH 171 452,40 Kč
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena bez DPH 111 123,47 Kč
Cena s DPH 134 459,40 Kč
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena bez DPH 335 323,47 Kč
Cena s DPH 405 741,40 Kč
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 195 560,39 Kč
Cena s DPH 236 628,07 Kč
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena bez DPH 90 830,57 Kč
Cena s DPH 109 904,99 Kč
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 197 374,45 Kč
Cena s DPH 238 823,08 Kč
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 90 217,37 Kč
Cena s DPH 109 163,01 Kč
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena bez DPH 38 759,49 Kč
Cena s DPH 46 898,98 Kč
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena bez DPH 483 790,95 Kč
Cena s DPH 585 387,05 Kč
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena bez DPH 8 968,08 Kč
Cena s DPH 10 851,38 Kč
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena bez DPH 187 844,26 Kč
Cena s DPH 227 291,56 Kč
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena bez DPH 819 238,09 Kč
Cena s DPH 991 278,08 Kč
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena bez DPH 40 496,89 Kč
Cena s DPH 49 001,24 Kč
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena bez DPH 2 044,01 Kč
Cena s DPH 2 473,25 Kč
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena bez DPH 98 878,85 Kč
Cena s DPH 119 643,41 Kč
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Cena bez DPH 38 401,79 Kč
Cena s DPH 46 466,16 Kč
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Cena bez DPH 43 460,70 Kč
Cena s DPH 52 587,45 Kč
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena bez DPH 5 748,77 Kč
Cena s DPH 6 956,01 Kč
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena bez DPH 6 898,52 Kč
Cena s DPH 8 347,21 Kč
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena bez DPH 102 555,51 Kč
Cena s DPH 124 092,16 Kč
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena bez DPH 617 034,67 Kč
Cena s DPH 746 611,95 Kč
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Cena bez DPH 460 540,37 Kč
Cena s DPH 557 253,85 Kč
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena bez DPH 2 299,51 Kč
Cena s DPH 2 782,40 Kč
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena bez DPH 394 237,89 Kč
Cena s DPH 477 027,84 Kč
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena bez DPH 308 517,34 Kč
Cena s DPH 373 305,98 Kč
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena bez DPH 1 269 967,22 Kč
Cena s DPH 1 536 660,34 Kč
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Cena bez DPH 230 334,06 Kč
Cena s DPH 278 704,21 Kč
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Cena bez DPH 297 403,05 Kč
Cena s DPH 359 857,69 Kč

Stránky