Jste v kategorii Juniper
1 - 50 - 1916 produkty
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena bez DPH 161,83 €
Cena s DPH 5 035,54 Kč
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena bez DPH 7 541,70 Kč
Cena s DPH 9 125,46 Kč
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena bez DPH 6 464,21 Kč
Cena s DPH 7 821,69 Kč
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Cena bez DPH 27 773,18 Kč
Cena s DPH 33 605,55 Kč
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena bez DPH 10 773,68 Kč
Cena s DPH 13 036,15 Kč
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Cena bez DPH 16 663,91 Kč
Cena s DPH 20 163,33 Kč
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 27 773,18 Kč
Cena s DPH 33 605,55 Kč
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 23 329,47 Kč
Cena s DPH 28 228,66 Kč
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Cena bez DPH 28 884,11 Kč
Cena s DPH 34 949,77 Kč
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 33 327,82 Kč
Cena s DPH 40 326,66 Kč
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena bez DPH 91 575,64 Kč
Cena s DPH 110 806,52 Kč
1.6T MODULAR, MX2000
Cena bez DPH 13 107 564,73 Kč
Cena s DPH 15 860 153,32 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Cena bez DPH 21 549 720,95 Kč
Cena s DPH 26 075 162,35 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Cena bez DPH 28 992 146,77 Kč
Cena s DPH 35 080 497,59 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Cena bez DPH 17 995 123,98 Kč
Cena s DPH 21 774 100,02 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Cena bez DPH 17 328 637,05 Kč
Cena s DPH 20 967 650,83 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Cena bez DPH 23 493 635,38 Kč
Cena s DPH 28 427 298,81 Kč
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena bez DPH 0,00 Kč
Cena s DPH 0,00 Kč
EX-SFP-FE20KT13R15
SFP 100-BX FE,TX1310NM/RX1550NM,20KM
Cena bez DPH 5 295,42 Kč
Cena s DPH 6 407,46 Kč
EX-SFP-FE20KT15R13
SFP 100-BX FE,TX1550NM/RX1310NM,20KM
Cena bez DPH 5 295,42 Kč
Cena s DPH 6 407,46 Kč
EX-SFP-1FE-LH
SFP 100-LH FE,1550NM,80 KM TRAN ON SMF
Cena bez DPH 16 160,39 Kč
Cena s DPH 19 554,07 Kč
EX-SFP-1FE-LX
SFP 100-LX,LC,1310NM,10KMR,SNGL MODE FBR
Cena bez DPH 7 282,75 Kč
Cena s DPH 8 812,12 Kč
EX-SFP-GE10KT13R14
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1490NM,10KM
Cena bez DPH 17 330,47 Kč
Cena s DPH 20 969,86 Kč
EX-SFP-GE10KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,10KM
Cena bez DPH 14 442,05 Kč
Cena s DPH 17 474,89 Kč
EX-SFP-GE40KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,40KM
Cena bez DPH 25 032,89 Kč
Cena s DPH 30 289,80 Kč
EX-SFP-GE10KT14R13
SFP 1000-BX GE,TX1490NM/RX1310NM,10KM
Cena bez DPH 20 218,88 Kč
Cena s DPH 24 464,84 Kč
EX-SFP-GE10KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,10KM
Cena bez DPH 24 070,09 Kč
Cena s DPH 29 124,81 Kč
EX-SFP-GE40KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,40KM
Cena bez DPH 28 884,11 Kč
Cena s DPH 34 949,77 Kč
EX-SFP-1GE-LX40K
SFP 1000-LX GE,1310NM,40KM,SNGL MODE FBR
Cena bez DPH 26 934,07 Kč
Cena s DPH 32 590,23 Kč
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena bez DPH 2 693,23 Kč
Cena s DPH 3 258,80 Kč
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Cena bez DPH 194 389,13 Kč
Cena s DPH 235 210,85 Kč
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Cena bez DPH 2 777 028,88 Kč
Cena s DPH 3 360 204,94 Kč
100G CWDM4 Transcivers
Cena bez DPH 311 024,92 Kč
Cena s DPH 376 340,15 Kč
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 1M
Cena bez DPH 4 941,31 Kč
Cena s DPH 5 978,99 Kč
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 3M
Cena bez DPH 7 163,17 Kč
Cena s DPH 8 667,43 Kč
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Cena bez DPH 833 102,88 Kč
Cena s DPH 1 008 054,48 Kč
100G LR4 Transcivers
Cena bez DPH 444 324,62 Kč
Cena s DPH 537 632,79 Kč
100G PSM4 Transcivers
Cena bez DPH 55 534,79 Kč
Cena s DPH 67 197,10 Kč
100G SR4 Transcivers
Cena bez DPH 72 198,70 Kč
Cena s DPH 87 360,43 Kč
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez DPH 1 666 217,33 Kč
Cena s DPH 2 016 122,97 Kč
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez DPH 833 102,88 Kč
Cena s DPH 1 008 054,48 Kč
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez DPH 444 324,62 Kč
Cena s DPH 537 632,79 Kč
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez DPH 72 198,70 Kč
Cena s DPH 87 360,43 Kč
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Cena bez DPH 1 666 217,33 Kč
Cena s DPH 2 016 122,97 Kč
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Cena bez DPH 833 102,88 Kč
Cena s DPH 1 008 054,48 Kč
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Cena bez DPH 666 486,93 Kč
Cena s DPH 806 449,19 Kč
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Cena bez DPH 155 518,25 Kč
Cena s DPH 188 177,08 Kč
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena bez DPH 833 102,88 Kč
Cena s DPH 1 008 054,48 Kč
10G/40G/100G QSFP28
Cena bez DPH 4 776 489,67 Kč
Cena s DPH 5 779 552,50 Kč
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Cena bez DPH 6 942 566,41 Kč
Cena s DPH 8 400 505,35 Kč

Stránky