Jste v kategorii Routers
1 - 50 - 992 produkty
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Cena bez DPH 1 080,00 €
Cena s DPH 33 605,55 Kč
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Cena bez DPH 16 663,91 Kč
Cena s DPH 20 163,33 Kč
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 27 773,18 Kč
Cena s DPH 33 605,55 Kč
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 23 329,47 Kč
Cena s DPH 28 228,66 Kč
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Cena bez DPH 28 884,11 Kč
Cena s DPH 34 949,77 Kč
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 33 327,82 Kč
Cena s DPH 40 326,66 Kč
1.6T MODULAR, MX2000
Cena bez DPH 13 107 564,73 Kč
Cena s DPH 15 860 153,32 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Cena bez DPH 21 549 720,95 Kč
Cena s DPH 26 075 162,35 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Cena bez DPH 28 992 146,77 Kč
Cena s DPH 35 080 497,59 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Cena bez DPH 17 995 123,98 Kč
Cena s DPH 21 774 100,02 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Cena bez DPH 17 328 637,05 Kč
Cena s DPH 20 967 650,83 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Cena bez DPH 23 493 635,38 Kč
Cena s DPH 28 427 298,81 Kč
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena bez DPH 0,00 Kč
Cena s DPH 0,00 Kč
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Cena bez DPH 194 389,13 Kč
Cena s DPH 235 210,85 Kč
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Cena bez DPH 2 777 028,88 Kč
Cena s DPH 3 360 204,94 Kč
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Cena bez DPH 833 102,88 Kč
Cena s DPH 1 008 054,48 Kč
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez DPH 1 666 217,33 Kč
Cena s DPH 2 016 122,97 Kč
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez DPH 833 102,88 Kč
Cena s DPH 1 008 054,48 Kč
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez DPH 444 324,62 Kč
Cena s DPH 537 632,79 Kč
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez DPH 72 198,70 Kč
Cena s DPH 87 360,43 Kč
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Cena bez DPH 1 666 217,33 Kč
Cena s DPH 2 016 122,97 Kč
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Cena bez DPH 833 102,88 Kč
Cena s DPH 1 008 054,48 Kč
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Cena bez DPH 666 486,93 Kč
Cena s DPH 806 449,19 Kč
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Cena bez DPH 155 518,25 Kč
Cena s DPH 188 177,08 Kč
10G/40G/100G QSFP28
Cena bez DPH 4 776 489,67 Kč
Cena s DPH 5 779 552,50 Kč
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Cena bez DPH 6 942 566,41 Kč
Cena s DPH 8 400 505,35 Kč
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN, HQOS
Cena bez DPH 9 053 108,36 Kč
Cena s DPH 10 954 261,11 Kč
10G/40G/100G QSFP28, HQOS
Cena bez DPH 6 220 533,11 Kč
Cena s DPH 7 526 845,07 Kč
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN
Cena bez DPH 5 776 208,49 Kč
Cena s DPH 6 989 212,28 Kč
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN, HQOS
Cena bez DPH 7 497 972,18 Kč
Cena s DPH 9 072 546,34 Kč
XFP-10G-S
10G PLGBLE XCVR FOR 10GE,850NM,300M TRAN
Cena bez DPH 33 327,82 Kč
Cena s DPH 40 326,66 Kč
10G CWDM XFP, 1471 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G CWDM XFP, 1491 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G CWDM XFP, 1511 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G CWDM XFP, 1531 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G CWDM XFP, 1551 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G CWDM XFP, 1571 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G CWDM XFP, 1591 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G CWDM XFP, 1611 NM
Cena bez DPH 188 834,49 Kč
Cena s DPH 228 489,74 Kč
10G-ZR ETH OTN TUNABLE SFPP 1.5W 70 C
Cena bez DPH 277 697,10 Kč
Cena s DPH 336 013,49 Kč
10GE DWDM TUNABLE SFPP, ITU-T G.698.1
Cena bez DPH 277 697,10 Kč
Cena s DPH 336 013,49 Kč
10GE XFP - 10KM SINGLEMODE
Cena bez DPH 44 437,09 Kč
Cena s DPH 53 768,88 Kč
10GE XFP - 40KM SINGLEMODE
Cena bez DPH 111 081,16 Kč
Cena s DPH 134 408,20 Kč
10GE-SR SHORT REACH MM PLGBLE INTRFC
Cena bez DPH 2 947,81 Kč
Cena s DPH 3 566,86 Kč
12 PORT QSFPP MULTIRATE MIC
Cena bez DPH 1 555 136,17 Kč
Cena s DPH 1 881 714,77 Kč
16XT1/E1,CH,CE,MIC,RJ48,ACX4000
Cena bez DPH 133 299,70 Kč
Cena s DPH 161 292,64 Kč
RE-USB-1G-S
1G USB MEDIA FOR RE-A-1000/RE-A-2000
Cena bez DPH 3 332,78 Kč
Cena s DPH 4 032,67 Kč
SFP-GE10KT13R14
1GE BI-DI (TX1310NM-RX1490NM) 10K W/DDM
Cena bez DPH 19 996,69 Kč
Cena s DPH 24 196,00 Kč
20 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena bez DPH 0,00 Kč
Cena s DPH 0,00 Kč
20-PORT SFP GE MIC-1588 & MACSEC,MX
Cena bez DPH 99 971,88 Kč
Cena s DPH 120 965,98 Kč

Stránky