Jste v kategorii Routers
1 - 50 - 975 produkty
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Cena bez DPH 1 080,00 €
Cena s DPH 33 705,86 Kč
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Cena bez DPH 16 713,65 Kč
Cena s DPH 20 223,52 Kč
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 27 856,08 Kč
Cena s DPH 33 705,86 Kč
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 23 399,11 Kč
Cena s DPH 28 312,92 Kč
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Cena bez DPH 28 970,33 Kč
Cena s DPH 35 054,09 Kč
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Cena bez DPH 33 427,30 Kč
Cena s DPH 40 447,03 Kč
1.6T MODULAR, MX2000
Cena bez DPH 13 146 689,38 Kč
Cena s DPH 15 907 494,15 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Cena bez DPH 21 614 044,51 Kč
Cena s DPH 26 152 993,86 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Cena bez DPH 29 078 685,16 Kč
Cena s DPH 35 185 209,04 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Cena bez DPH 18 048 837,46 Kč
Cena s DPH 21 839 093,33 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Cena bez DPH 17 380 361,14 Kč
Cena s DPH 21 030 236,98 Kč
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Cena bez DPH 23 563 761,31 Kč
Cena s DPH 28 512 151,19 Kč
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena bez DPH 0,00 Kč
Cena s DPH 0,00 Kč
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Cena bez DPH 194 969,36 Kč
Cena s DPH 235 912,92 Kč
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Cena bez DPH 2 785 318,01 Kč
Cena s DPH 3 370 234,79 Kč
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Cena bez DPH 835 589,60 Kč
Cena s DPH 1 011 063,41 Kč
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez DPH 1 671 190,80 Kč
Cena s DPH 2 022 140,87 Kč
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena bez DPH 835 589,60 Kč
Cena s DPH 1 011 063,41 Kč
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez DPH 445 650,88 Kč
Cena s DPH 539 237,57 Kč
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena bez DPH 72 414,21 Kč
Cena s DPH 87 621,19 Kč
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Cena bez DPH 1 671 190,80 Kč
Cena s DPH 2 022 140,87 Kč
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Cena bez DPH 835 589,60 Kč
Cena s DPH 1 011 063,41 Kč
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Cena bez DPH 668 476,32 Kč
Cena s DPH 808 856,35 Kč
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Cena bez DPH 155 982,45 Kč
Cena s DPH 188 738,77 Kč
10G/40G/100G QSFP28
Cena bez DPH 4 790 746,97 Kč
Cena s DPH 5 796 803,83 Kč
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Cena bez DPH 6 963 289,21 Kč
Cena s DPH 8 425 579,94 Kč
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN, HQOS
Cena bez DPH 9 080 130,89 Kč
Cena s DPH 10 986 958,38 Kč
10G/40G/100G QSFP28, HQOS
Cena bez DPH 6 239 100,73 Kč
Cena s DPH 7 549 311,88 Kč
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN
Cena bez DPH 5 793 449,84 Kč
Cena s DPH 7 010 074,31 Kč
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN, HQOS
Cena bez DPH 7 520 352,81 Kč
Cena s DPH 9 099 626,90 Kč
XFP-10G-S
10G PLGBLE XCVR FOR 10GE,850NM,300M TRAN
Cena bez DPH 33 427,30 Kč
Cena s DPH 40 447,03 Kč
10G CWDM XFP, 1471 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G CWDM XFP, 1491 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G CWDM XFP, 1511 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G CWDM XFP, 1531 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G CWDM XFP, 1551 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G CWDM XFP, 1571 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G CWDM XFP, 1591 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G CWDM XFP, 1611 NM
Cena bez DPH 189 398,14 Kč
Cena s DPH 229 171,75 Kč
10G-ZR ETH OTN TUNABLE SFPP 1.5W 70 C
Cena bez DPH 278 526,00 Kč
Cena s DPH 337 016,46 Kč
10GE DWDM TUNABLE SFPP, ITU-T G.698.1
Cena bez DPH 278 526,00 Kč
Cena s DPH 337 016,46 Kč
10GE XFP - 10KM SINGLEMODE
Cena bez DPH 44 569,73 Kč
Cena s DPH 53 929,37 Kč
10GE XFP - 40KM SINGLEMODE
Cena bez DPH 111 412,72 Kč
Cena s DPH 134 809,39 Kč
10GE-SR SHORT REACH MM PLGBLE INTRFC
Cena bez DPH 2 997,62 Kč
Cena s DPH 3 627,12 Kč
12 PORT QSFPP MULTIRATE MIC
Cena bez DPH 1 559 778,08 Kč
Cena s DPH 1 887 331,48 Kč
16XT1/E1,CH,CE,MIC,RJ48,ACX4000
Cena bez DPH 133 697,59 Kč
Cena s DPH 161 774,08 Kč
RE-USB-1G-S
1G USB MEDIA FOR RE-A-1000/RE-A-2000
Cena bez DPH 3 342,73 Kč
Cena s DPH 4 044,70 Kč
SFP-GE10KT13R14
1GE BI-DI (TX1310NM-RX1490NM) 10K W/DDM
Cena bez DPH 20 056,38 Kč
Cena s DPH 24 268,22 Kč
20 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena bez DPH 0,00 Kč
Cena s DPH 0,00 Kč
20-PORT SFP GE MIC-1588 & MACSEC,MX
Cena bez DPH 100 270,29 Kč
Cena s DPH 121 327,05 Kč

Stránky