Jste v kategorii Lenovo
1 - 50 - 1378 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 244,29 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 2 030,24 Kč
Cena s DPH 2 456,59 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 080,37 Kč
Cena s DPH 2 517,25 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 732,05 Kč
Cena s DPH 3 305,78 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 854,79 Kč
Cena s DPH 2 244,29 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 693,09 Kč
Cena s DPH 20 198,64 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 356,08 Kč
Cena s DPH 2 850,86 Kč
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 9 255,53 Kč
Cena s DPH 11 199,19 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 33 137,33 Kč
Cena s DPH 40 096,17 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 32 458,03 Kč
Cena s DPH 39 274,21 Kč
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena bez DPH 977,52 Kč
Cena s DPH 1 182,80 Kč
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena bez DPH 1 102,85 Kč
Cena s DPH 1 334,44 Kč
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 7 234,49 Kč
Cena s DPH 8 753,74 Kč
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 75 895,93 Kč
Cena s DPH 91 834,07 Kč
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 75 895,93 Kč
Cena s DPH 91 834,07 Kč
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 16 016,35 Kč
Cena s DPH 19 379,78 Kč
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 87 099,85 Kč
Cena s DPH 105 390,82 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 782,18 Kč
Cena s DPH 3 366,44 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 381,15 Kč
Cena s DPH 2 881,19 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 882,44 Kč
Cena s DPH 3 487,75 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 4 010,35 Kč
Cena s DPH 4 852,53 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 331,02 Kč
Cena s DPH 2 820,53 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 636,02 Kč
Cena s DPH 28 599,58 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 509,06 Kč
Cena s DPH 4 245,96 Kč
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 898,38 Kč
Cena s DPH 128 137,04 Kč
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 898,38 Kč
Cena s DPH 128 137,04 Kč
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 10 891,38 Kč
Cena s DPH 13 178,57 Kč
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 25 190,03 Kč
Cena s DPH 30 479,94 Kč
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 898,38 Kč
Cena s DPH 128 137,04 Kč
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena bez DPH 23 209,92 Kč
Cena s DPH 28 084,00 Kč
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena bez DPH 17 770,88 Kč
Cena s DPH 21 502,76 Kč
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena bez DPH 4 025,19 Kč
Cena s DPH 4 870,48 Kč
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 130 988,15 Kč
Cena s DPH 158 495,67 Kč
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 159 862,69 Kč
Cena s DPH 193 433,86 Kč
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 231 798,40 Kč
Cena s DPH 280 476,06 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 687,92 Kč
Cena s DPH 17 772,38 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 755,80 Kč
Cena s DPH 11 804,51 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 353 111,58 Kč
Cena s DPH 427 265,01 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 553 002,61 Kč
Cena s DPH 669 133,15 Kč
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 28 047,41 Kč
Cena s DPH 33 937,36 Kč
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena bez DPH 947,60 Kč
Cena s DPH 1 146,60 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 530,99 Kč
Cena s DPH 1 852,50 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 39 877,95 Kč
Cena s DPH 48 252,32 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Cena bez DPH 2 331,02 Kč
Cena s DPH 2 820,53 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena bez DPH 3 383,74 Kč
Cena s DPH 4 094,32 Kč
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 5 965,40 Kč
Cena s DPH 7 218,13 Kč
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez DPH 322 858,48 Kč
Cena s DPH 390 658,76 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 970 355,02 Kč
Cena s DPH 1 174 129,58 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 970 355,02 Kč
Cena s DPH 1 174 129,58 Kč
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 221 396,55 Kč
Cena s DPH 267 889,82 Kč

Stránky