Jste v kategorii Lenovo
1 - 50 - 1379 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 254,60 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 2 039,57 Kč
Cena s DPH 2 467,88 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 089,93 Kč
Cena s DPH 2 528,81 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 744,60 Kč
Cena s DPH 3 320,97 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 863,31 Kč
Cena s DPH 2 254,60 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 769,78 Kč
Cena s DPH 20 291,43 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 366,91 Kč
Cena s DPH 2 863,96 Kč
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 9 298,04 Kč
Cena s DPH 11 250,63 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 33 289,55 Kč
Cena s DPH 40 280,36 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 32 607,13 Kč
Cena s DPH 39 454,63 Kč
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena bez DPH 982,01 Kč
Cena s DPH 1 188,24 Kč
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena bez DPH 1 107,91 Kč
Cena s DPH 1 340,57 Kč
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 76 244,57 Kč
Cena s DPH 92 255,93 Kč
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 76 244,57 Kč
Cena s DPH 92 255,93 Kč
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 5 869,47 Kč
Cena s DPH 7 102,06 Kč
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 16 089,92 Kč
Cena s DPH 19 468,81 Kč
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 87 499,96 Kč
Cena s DPH 105 874,96 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 794,96 Kč
Cena s DPH 3 381,91 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 392,09 Kč
Cena s DPH 2 894,42 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 895,68 Kč
Cena s DPH 3 503,78 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 4 028,78 Kč
Cena s DPH 4 874,82 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 341,73 Kč
Cena s DPH 2 833,49 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 744,59 Kč
Cena s DPH 28 730,96 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 525,18 Kč
Cena s DPH 4 265,47 Kč
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 106 384,85 Kč
Cena s DPH 128 725,67 Kč
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 106 384,85 Kč
Cena s DPH 128 725,67 Kč
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 11 261,30 Kč
Cena s DPH 13 626,17 Kč
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 25 305,75 Kč
Cena s DPH 30 619,95 Kč
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 106 384,85 Kč
Cena s DPH 128 725,67 Kč
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena bez DPH 23 316,54 Kč
Cena s DPH 28 213,01 Kč
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena bez DPH 17 852,51 Kč
Cena s DPH 21 601,54 Kč
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena bez DPH 3 932,42 Kč
Cena s DPH 4 758,23 Kč
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 131 589,88 Kč
Cena s DPH 159 223,75 Kč
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 160 597,06 Kč
Cena s DPH 194 322,44 Kč
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 232 863,22 Kč
Cena s DPH 281 764,49 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 755,39 Kč
Cena s DPH 17 854,02 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 800,61 Kč
Cena s DPH 11 858,74 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 354 733,67 Kč
Cena s DPH 429 227,74 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 555 542,94 Kč
Cena s DPH 672 206,96 Kč
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 28 176,25 Kč
Cena s DPH 34 093,26 Kč
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena bez DPH 951,95 Kč
Cena s DPH 1 151,86 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 538,03 Kč
Cena s DPH 1 861,01 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 40 061,13 Kč
Cena s DPH 48 473,97 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Cena bez DPH 2 341,73 Kč
Cena s DPH 2 833,49 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena bez DPH 3 399,28 Kč
Cena s DPH 4 113,13 Kč
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 5 992,80 Kč
Cena s DPH 7 251,29 Kč
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez DPH 324 341,60 Kč
Cena s DPH 392 453,33 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 974 812,56 Kč
Cena s DPH 1 179 523,19 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 974 812,56 Kč
Cena s DPH 1 179 523,19 Kč
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 222 413,58 Kč
Cena s DPH 269 120,43 Kč

Stránky