Jste v kategorii Lenovo
1 - 50 - 1379 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 263,29 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 2 047,42 Kč
Cena s DPH 2 477,38 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 097,98 Kč
Cena s DPH 2 538,55 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 755,17 Kč
Cena s DPH 3 333,76 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 870,48 Kč
Cena s DPH 2 263,29 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 834,36 Kč
Cena s DPH 20 369,57 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 376,02 Kč
Cena s DPH 2 874,98 Kč
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 9 333,85 Kč
Cena s DPH 11 293,96 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 33 417,75 Kč
Cena s DPH 40 435,48 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 32 732,70 Kč
Cena s DPH 39 606,57 Kč
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena bez DPH 985,80 Kč
Cena s DPH 1 192,81 Kč
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena bez DPH 1 112,18 Kč
Cena s DPH 1 345,74 Kč
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 76 538,20 Kč
Cena s DPH 92 611,22 Kč
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 76 538,20 Kč
Cena s DPH 92 611,22 Kč
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 7 050,43 Kč
Cena s DPH 8 531,02 Kč
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 16 151,88 Kč
Cena s DPH 19 543,78 Kč
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 87 836,93 Kč
Cena s DPH 106 282,69 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 805,73 Kč
Cena s DPH 3 394,93 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 401,30 Kč
Cena s DPH 2 905,57 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 906,83 Kč
Cena s DPH 3 517,27 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 3 296,05 Kč
Cena s DPH 3 988,21 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 350,74 Kč
Cena s DPH 2 844,40 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 836,04 Kč
Cena s DPH 28 841,60 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 538,75 Kč
Cena s DPH 4 281,89 Kč
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 106 794,54 Kč
Cena s DPH 129 221,40 Kč
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 106 794,54 Kč
Cena s DPH 129 221,40 Kč
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 12 839,33 Kč
Cena s DPH 15 535,59 Kč
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 25 403,20 Kč
Cena s DPH 30 737,87 Kč
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 106 794,54 Kč
Cena s DPH 129 221,40 Kč
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena bez DPH 23 406,33 Kč
Cena s DPH 28 321,66 Kč
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena bez DPH 17 921,26 Kč
Cena s DPH 21 684,73 Kč
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena bez DPH 3 936,48 Kč
Cena s DPH 4 763,14 Kč
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 132 096,63 Kč
Cena s DPH 159 836,93 Kč
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 161 215,53 Kč
Cena s DPH 195 070,79 Kč
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 233 759,98 Kč
Cena s DPH 282 849,58 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 812,21 Kč
Cena s DPH 17 922,78 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 838,36 Kč
Cena s DPH 11 904,41 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 356 099,77 Kč
Cena s DPH 430 880,72 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 557 682,37 Kč
Cena s DPH 674 795,66 Kč
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 28 284,76 Kč
Cena s DPH 34 224,55 Kč
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena bez DPH 955,62 Kč
Cena s DPH 1 156,30 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 543,95 Kč
Cena s DPH 1 868,18 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 40 215,41 Kč
Cena s DPH 48 660,65 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Cena bez DPH 2 350,74 Kč
Cena s DPH 2 844,40 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena bez DPH 3 412,37 Kč
Cena s DPH 4 128,97 Kč
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 6 015,88 Kč
Cena s DPH 7 279,22 Kč
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez DPH 325 590,65 Kč
Cena s DPH 393 964,69 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 978 566,61 Kč
Cena s DPH 1 184 065,60 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 978 566,61 Kč
Cena s DPH 1 184 065,60 Kč
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 223 270,11 Kč
Cena s DPH 270 156,83 Kč

Stránky