Jste v kategorii Lenovo
1 - 50 - 1378 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 242,00 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 2 028,17 Kč
Cena s DPH 2 454,08 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 078,24 Kč
Cena s DPH 2 514,68 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 729,26 Kč
Cena s DPH 3 302,41 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 852,89 Kč
Cena s DPH 2 242,00 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 676,03 Kč
Cena s DPH 20 178,00 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 353,67 Kč
Cena s DPH 2 847,95 Kč
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 9 246,07 Kč
Cena s DPH 11 187,74 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 33 103,46 Kč
Cena s DPH 40 055,19 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 32 424,85 Kč
Cena s DPH 39 234,07 Kč
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena bez DPH 976,52 Kč
Cena s DPH 1 181,59 Kč
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena bez DPH 1 101,72 Kč
Cena s DPH 1 333,08 Kč
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 75 818,36 Kč
Cena s DPH 91 740,21 Kč
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 7 227,10 Kč
Cena s DPH 8 744,79 Kč
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 75 818,36 Kč
Cena s DPH 91 740,21 Kč
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 15 999,98 Kč
Cena s DPH 19 359,97 Kč
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 87 010,83 Kč
Cena s DPH 105 283,11 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 779,34 Kč
Cena s DPH 3 363,00 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 378,71 Kč
Cena s DPH 2 878,24 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 879,50 Kč
Cena s DPH 3 484,19 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 4 006,25 Kč
Cena s DPH 4 847,57 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 328,64 Kč
Cena s DPH 2 817,65 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 611,86 Kč
Cena s DPH 28 570,35 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 505,47 Kč
Cena s DPH 4 241,62 Kč
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 790,15 Kč
Cena s DPH 128 006,08 Kč
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 790,15 Kč
Cena s DPH 128 006,08 Kč
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 10 880,25 Kč
Cena s DPH 13 165,10 Kč
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 790,15 Kč
Cena s DPH 128 006,08 Kč
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 25 164,28 Kč
Cena s DPH 30 448,78 Kč
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena bez DPH 23 186,20 Kč
Cena s DPH 28 055,30 Kč
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena bez DPH 17 752,71 Kč
Cena s DPH 21 480,78 Kč
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena bez DPH 4 021,07 Kč
Cena s DPH 4 865,50 Kč
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 130 854,27 Kč
Cena s DPH 158 333,67 Kč
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 159 699,30 Kč
Cena s DPH 193 236,16 Kč
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 231 561,49 Kč
Cena s DPH 280 189,40 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 672,91 Kč
Cena s DPH 17 754,22 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 745,83 Kč
Cena s DPH 11 792,45 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 352 750,67 Kč
Cena s DPH 426 828,32 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 552 437,40 Kč
Cena s DPH 668 449,26 Kč
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 28 018,74 Kč
Cena s DPH 33 902,68 Kč
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena bez DPH 946,63 Kč
Cena s DPH 1 145,42 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 529,43 Kč
Cena s DPH 1 850,61 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 39 837,19 Kč
Cena s DPH 48 203,00 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Cena bez DPH 2 328,64 Kč
Cena s DPH 2 817,65 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena bez DPH 3 380,28 Kč
Cena s DPH 4 090,14 Kč
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 5 959,30 Kč
Cena s DPH 7 210,76 Kč
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez DPH 322 528,49 Kč
Cena s DPH 390 259,48 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 969 363,26 Kč
Cena s DPH 1 172 929,54 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 969 363,26 Kč
Cena s DPH 1 172 929,54 Kč
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 221 170,27 Kč
Cena s DPH 267 616,02 Kč

Stránky