Jste v kategorii Lenovo
1 - 50 - 1378 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 242,07 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 2 028,23 Kč
Cena s DPH 2 454,16 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 078,31 Kč
Cena s DPH 2 514,76 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 099,77 Kč
Cena s DPH 2 540,73 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 842,67 Kč
Cena s DPH 1 019,63 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 676,58 Kč
Cena s DPH 20 178,66 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 353,75 Kč
Cena s DPH 2 848,04 Kč
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 6 190,73 Kč
Cena s DPH 7 490,79 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 33 104,54 Kč
Cena s DPH 40 056,50 Kč
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 32 425,91 Kč
Cena s DPH 39 235,35 Kč
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena bez DPH 976,56 Kč
Cena s DPH 1 181,63 Kč
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena bez DPH 1 101,76 Kč
Cena s DPH 1 333,12 Kč
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 75 820,83 Kč
Cena s DPH 91 743,21 Kč
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 75 820,83 Kč
Cena s DPH 91 743,21 Kč
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 6 749,02 Kč
Cena s DPH 8 166,32 Kč
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 16 000,50 Kč
Cena s DPH 19 360,60 Kč
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 87 013,67 Kč
Cena s DPH 105 286,54 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 779,43 Kč
Cena s DPH 3 363,11 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 378,79 Kč
Cena s DPH 2 878,34 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 879,59 Kč
Cena s DPH 3 484,30 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 5 135,74 Kč
Cena s DPH 6 214,24 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 3 917,72 Kč
Cena s DPH 4 740,44 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 612,63 Kč
Cena s DPH 28 571,28 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 505,59 Kč
Cena s DPH 4 241,76 Kč
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 793,60 Kč
Cena s DPH 128 010,25 Kč
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 793,60 Kč
Cena s DPH 128 010,25 Kč
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 10 880,61 Kč
Cena s DPH 13 165,53 Kč
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 25 165,10 Kč
Cena s DPH 30 449,78 Kč
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 105 793,60 Kč
Cena s DPH 128 010,25 Kč
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena bez DPH 23 186,95 Kč
Cena s DPH 28 056,21 Kč
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena bez DPH 17 753,29 Kč
Cena s DPH 21 481,48 Kč
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena bez DPH 4 929,03 Kč
Cena s DPH 5 964,12 Kč
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 130 858,54 Kč
Cena s DPH 158 338,84 Kč
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 159 704,51 Kč
Cena s DPH 193 242,46 Kč
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 231 569,04 Kč
Cena s DPH 280 198,54 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 673,38 Kč
Cena s DPH 17 754,79 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 746,14 Kč
Cena s DPH 11 792,83 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 352 762,18 Kč
Cena s DPH 426 842,23 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 552 455,42 Kč
Cena s DPH 668 471,06 Kč
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 28 019,65 Kč
Cena s DPH 33 903,78 Kč
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena bez DPH 946,66 Kč
Cena s DPH 1 145,46 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 983,71 Kč
Cena s DPH 1 190,29 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 39 838,49 Kč
Cena s DPH 48 204,57 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Cena bez DPH 2 328,71 Kč
Cena s DPH 2 817,74 Kč
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena bez DPH 3 380,39 Kč
Cena s DPH 4 090,27 Kč
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 2 427,59 Kč
Cena s DPH 2 937,39 Kč
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez DPH 322 539,01 Kč
Cena s DPH 390 272,21 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 969 394,87 Kč
Cena s DPH 1 172 967,79 Kč
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 221 177,48 Kč
Cena s DPH 267 624,75 Kč
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 969 394,87 Kč
Cena s DPH 1 172 967,79 Kč

Stránky