Jste v kategorii Arrays
1 - 50 - 206 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 181,27 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 1 913,82 Kč
Cena s DPH 2 315,72 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 021,95 Kč
Cena s DPH 2 446,57 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 136,05 Kč
Cena s DPH 2 584,62 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 857,35 Kč
Cena s DPH 1 037,40 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 224,36 Kč
Cena s DPH 19 631,47 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 289,92 Kč
Cena s DPH 2 770,81 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 704,06 Kč
Cena s DPH 3 271,91 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 314,29 Kč
Cena s DPH 2 800,29 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 801,50 Kč
Cena s DPH 3 389,82 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 4 716,82 Kč
Cena s DPH 5 707,35 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 804,49 Kč
Cena s DPH 3 393,43 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 22 972,33 Kč
Cena s DPH 27 796,52 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 410,53 Kč
Cena s DPH 4 126,74 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 275,49 Kč
Cena s DPH 17 273,34 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 481,86 Kč
Cena s DPH 11 473,05 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 343 196,35 Kč
Cena s DPH 415 267,59 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 537 474,53 Kč
Cena s DPH 650 344,18 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 143,47 Kč
Cena s DPH 1 383,60 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 38 758,19 Kč
Cena s DPH 46 897,41 Kč
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 857,35 Kč
Cena s DPH 1 037,40 Kč
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 1 428,10 Kč
Cena s DPH 1 728,00 Kč
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 15 176,84 Kč
Cena s DPH 18 363,98 Kč
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 975,04 Kč
Cena s DPH 12 069,80 Kč
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena bez DPH 69 891,42 Kč
Cena s DPH 84 568,62 Kč
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 140,98 Kč
Cena s DPH 1 380,59 Kč
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 991,09 Kč
Cena s DPH 1 199,22 Kč
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 10 548,27 Kč
Cena s DPH 12 763,41 Kč
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 1 515,10 Kč
Cena s DPH 1 833,27 Kč
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 3 944,97 Kč
Cena s DPH 4 773,42 Kč
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 7 580,47 Kč
Cena s DPH 9 172,36 Kč
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 1 193,68 Kč
Cena s DPH 1 444,36 Kč
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena bez DPH 3 707,58 Kč
Cena s DPH 4 486,17 Kč
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 900,15 Kč
Cena s DPH 2 299,18 Kč
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 15 688,42 Kč
Cena s DPH 18 982,99 Kč
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 10 675,05 Kč
Cena s DPH 12 916,81 Kč
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 9 228,31 Kč
Cena s DPH 11 166,25 Kč
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 4 250,73 Kč
Cena s DPH 5 143,38 Kč
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 9 966,09 Kč
Cena s DPH 12 058,97 Kč
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 605,41 Kč
Cena s DPH 4 362,55 Kč
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 2 363,01 Kč
Cena s DPH 2 859,24 Kč
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 923,31 Kč
Cena s DPH 3 537,20 Kč
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 18 002,70 Kč
Cena s DPH 21 783,27 Kč
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 11 852,32 Kč
Cena s DPH 14 341,31 Kč
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 31 035,79 Kč
Cena s DPH 37 553,30 Kč
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 12 448,42 Kč
Cena s DPH 15 062,59 Kč
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 1 008,99 Kč
Cena s DPH 1 220,88 Kč
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 9 469,68 Kč
Cena s DPH 11 458,31 Kč
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 14 707,52 Kč
Cena s DPH 17 796,10 Kč
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 12 862,55 Kč
Cena s DPH 15 563,69 Kč

Stránky