Jste v kategorii Arrays
1 - 50 - 206 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 244,29 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 2 030,24 Kč
Cena s DPH 2 456,59 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 080,37 Kč
Cena s DPH 2 517,25 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 732,05 Kč
Cena s DPH 3 305,78 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 854,79 Kč
Cena s DPH 2 244,29 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 693,09 Kč
Cena s DPH 20 198,64 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 356,08 Kč
Cena s DPH 2 850,86 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 782,18 Kč
Cena s DPH 3 366,44 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 381,15 Kč
Cena s DPH 2 881,19 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 882,44 Kč
Cena s DPH 3 487,75 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 4 010,35 Kč
Cena s DPH 4 852,53 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 331,02 Kč
Cena s DPH 2 820,53 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 636,02 Kč
Cena s DPH 28 599,58 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 509,06 Kč
Cena s DPH 4 245,96 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 687,92 Kč
Cena s DPH 17 772,38 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 755,80 Kč
Cena s DPH 11 804,51 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 353 111,58 Kč
Cena s DPH 427 265,01 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 553 002,61 Kč
Cena s DPH 669 133,15 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 530,99 Kč
Cena s DPH 1 852,50 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 39 877,95 Kč
Cena s DPH 48 252,32 Kč
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 2 957,64 Kč
Cena s DPH 3 578,74 Kč
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 3 450,23 Kč
Cena s DPH 4 174,78 Kč
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 15 615,31 Kč
Cena s DPH 18 894,53 Kč
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 10 263,23 Kč
Cena s DPH 12 418,51 Kč
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena bez DPH 71 910,64 Kč
Cena s DPH 87 011,88 Kč
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 203,11 Kč
Cena s DPH 1 455,76 Kč
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 963,97 Kč
Cena s DPH 1 166,40 Kč
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 10 853,02 Kč
Cena s DPH 13 132,15 Kč
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 032,83 Kč
Cena s DPH 3 669,72 Kč
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 7 799,47 Kč
Cena s DPH 9 437,36 Kč
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 7 799,47 Kč
Cena s DPH 9 437,36 Kč
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 1 228,17 Kč
Cena s DPH 1 486,09 Kč
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena bez DPH 3 814,69 Kč
Cena s DPH 4 615,78 Kč
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 955,05 Kč
Cena s DPH 2 365,61 Kč
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 16 141,67 Kč
Cena s DPH 19 531,42 Kč
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 10 983,46 Kč
Cena s DPH 13 289,98 Kč
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 4 762,29 Kč
Cena s DPH 5 762,38 Kč
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 4 373,54 Kč
Cena s DPH 5 291,98 Kč
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 10 126,14 Kč
Cena s DPH 12 252,63 Kč
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 709,58 Kč
Cena s DPH 4 488,59 Kč
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 2 431,28 Kč
Cena s DPH 2 941,84 Kč
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 3 007,76 Kč
Cena s DPH 3 639,40 Kč
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 18 522,82 Kč
Cena s DPH 22 412,61 Kč
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 12 194,75 Kč
Cena s DPH 14 755,64 Kč
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 31 932,44 Kč
Cena s DPH 38 638,25 Kč
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 12 808,06 Kč
Cena s DPH 15 497,76 Kč
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 1 148,12 Kč
Cena s DPH 1 389,22 Kč
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 9 743,27 Kč
Cena s DPH 11 789,35 Kč
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 11 249,70 Kč
Cena s DPH 13 612,14 Kč
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 13 234,16 Kč
Cena s DPH 16 013,34 Kč

Stránky