Jste v kategorii Arrays
1 - 50 - 206 produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 2 242,00 Kč
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 2 028,17 Kč
Cena s DPH 2 454,08 Kč
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 078,24 Kč
Cena s DPH 2 514,68 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 729,26 Kč
Cena s DPH 3 302,41 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 852,89 Kč
Cena s DPH 2 242,00 Kč
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 676,03 Kč
Cena s DPH 20 178,00 Kč
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 353,67 Kč
Cena s DPH 2 847,95 Kč
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 779,34 Kč
Cena s DPH 3 363,00 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 378,71 Kč
Cena s DPH 2 878,24 Kč
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 2 879,50 Kč
Cena s DPH 3 484,19 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 4 006,25 Kč
Cena s DPH 4 847,57 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 328,64 Kč
Cena s DPH 2 817,65 Kč
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 611,86 Kč
Cena s DPH 28 570,35 Kč
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 505,47 Kč
Cena s DPH 4 241,62 Kč
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 14 672,91 Kč
Cena s DPH 17 754,22 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 745,83 Kč
Cena s DPH 11 792,45 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 352 750,67 Kč
Cena s DPH 426 828,32 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 552 437,40 Kč
Cena s DPH 668 449,26 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 529,43 Kč
Cena s DPH 1 850,61 Kč
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 39 837,19 Kč
Cena s DPH 48 203,00 Kč
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 2 954,61 Kč
Cena s DPH 3 575,08 Kč
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 3 446,71 Kč
Cena s DPH 4 170,52 Kč
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 15 599,35 Kč
Cena s DPH 18 875,22 Kč
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 10 252,74 Kč
Cena s DPH 12 405,82 Kč
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena bez DPH 71 837,14 Kč
Cena s DPH 86 922,94 Kč
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 201,88 Kč
Cena s DPH 1 454,27 Kč
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 962,98 Kč
Cena s DPH 1 165,21 Kč
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 10 841,93 Kč
Cena s DPH 13 118,73 Kč
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 029,73 Kč
Cena s DPH 3 665,97 Kč
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 7 791,50 Kč
Cena s DPH 9 427,71 Kč
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 7 791,50 Kč
Cena s DPH 9 427,71 Kč
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 1 226,92 Kč
Cena s DPH 1 484,57 Kč
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena bez DPH 3 810,80 Kč
Cena s DPH 4 611,06 Kč
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 953,05 Kč
Cena s DPH 2 363,19 Kč
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 16 125,17 Kč
Cena s DPH 19 511,46 Kč
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 10 972,23 Kč
Cena s DPH 13 276,40 Kč
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 4 757,43 Kč
Cena s DPH 5 756,49 Kč
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 4 369,07 Kč
Cena s DPH 5 286,57 Kč
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 10 115,79 Kč
Cena s DPH 12 240,11 Kč
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 3 705,79 Kč
Cena s DPH 4 484,00 Kč
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 2 428,79 Kč
Cena s DPH 2 938,84 Kč
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 3 004,69 Kč
Cena s DPH 3 635,68 Kč
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 18 503,89 Kč
Cena s DPH 22 389,70 Kč
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 12 182,28 Kč
Cena s DPH 14 740,56 Kč
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 31 899,80 Kč
Cena s DPH 38 598,76 Kč
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 12 794,97 Kč
Cena s DPH 15 481,92 Kč
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 1 146,94 Kč
Cena s DPH 1 387,80 Kč
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 9 733,31 Kč
Cena s DPH 11 777,30 Kč
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 11 238,21 Kč
Cena s DPH 13 598,23 Kč
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 13 220,64 Kč
Cena s DPH 15 996,97 Kč

Stránky