Jste v kategorii Arrays
1 - 50 - 149 produkty
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 81,34 €
Cena s DPH 2 531,00 Kč
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 578,53 Kč
Cena s DPH 3 120,03 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 864,92 Kč
Cena s DPH 2 256,55 Kč
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 864,92 Kč
Cena s DPH 2 256,55 Kč
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 16 784,26 Kč
Cena s DPH 20 308,95 Kč
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 2 394,15 Kč
Cena s DPH 2 896,92 Kč
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 4 011,17 Kč
Cena s DPH 4 853,51 Kč
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 2 343,75 Kč
Cena s DPH 2 835,94 Kč
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 23 765,10 Kč
Cena s DPH 28 755,77 Kč
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 9 809,08 Kč
Cena s DPH 11 868,98 Kč
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 355 040,01 Kč
Cena s DPH 429 598,42 Kč
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 556 022,70 Kč
Cena s DPH 672 787,47 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 539,35 Kč
Cena s DPH 1 862,62 Kč
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 1 539,35 Kč
Cena s DPH 1 862,62 Kč
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 40 095,73 Kč
Cena s DPH 48 515,83 Kč
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 2 973,79 Kč
Cena s DPH 3 598,28 Kč
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 2 973,79 Kč
Cena s DPH 3 598,28 Kč
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 10 319,28 Kč
Cena s DPH 12 486,33 Kč
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena bez DPH 72 303,36 Kč
Cena s DPH 87 487,07 Kč
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 209,68 Kč
Cena s DPH 1 463,71 Kč
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 969,23 Kč
Cena s DPH 1 172,77 Kč
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 1 234,88 Kč
Cena s DPH 1 494,20 Kč
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 1 945,67 Kč
Cena s DPH 2 354,26 Kč
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 11 043,44 Kč
Cena s DPH 13 362,56 Kč
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 4 788,30 Kč
Cena s DPH 5 793,85 Kč
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 4 788,30 Kč
Cena s DPH 5 793,85 Kč
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 10 181,44 Kč
Cena s DPH 12 319,55 Kč
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 10 181,44 Kč
Cena s DPH 12 319,55 Kč
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 2 444,55 Kč
Cena s DPH 2 957,91 Kč
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 3 024,19 Kč
Cena s DPH 3 659,27 Kč
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 12 261,35 Kč
Cena s DPH 14 836,23 Kč
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 32 106,83 Kč
Cena s DPH 38 849,26 Kč
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 8 953,25 Kč
Cena s DPH 10 833,43 Kč
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 1 587,70 Kč
Cena s DPH 1 921,12 Kč
00MJ180
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 2 505,76 Kč
Cena s DPH 3 031,97 Kč
00MJ166
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 779,03 Kč
Cena s DPH 2 152,62 Kč
00MJ166
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 1 779,03 Kč
Cena s DPH 2 152,62 Kč
4m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 2 419,35 Kč
Cena s DPH 2 927,42 Kč
5m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 8 953,25 Kč
Cena s DPH 10 833,43 Kč
50m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 23 865,91 Kč
Cena s DPH 28 877,75 Kč
00MJ170
5m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 855,31 Kč
Cena s DPH 1 034,93 Kč
6m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 3 175,40 Kč
Cena s DPH 3 842,23 Kč
6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 5 015,12 Kč
Cena s DPH 6 068,29 Kč
6m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 1 990,93 Kč
Cena s DPH 2 409,02 Kč
00MJ105
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena bez DPH 14 238,90 Kč
Cena s DPH 17 229,07 Kč
00MJ103
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena bez DPH 1 710,37 Kč
Cena s DPH 2 069,54 Kč
Brocade 10G FC LWL SFP
Cena bez DPH 48 840,68 Kč
Cena s DPH 59 097,23 Kč
Brocade 10G FC SWL SFP
Cena bez DPH 15 448,58 Kč
Cena s DPH 18 692,78 Kč
Brocade 16GB 25KM ELW SFP Transceiver
Cena bez DPH 177 242,79 Kč
Cena s DPH 214 463,77 Kč
Brocade 16GB 10KM LW SFP Transceiver
Cena bez DPH 71 345,70 Kč
Cena s DPH 86 328,30 Kč

Stránky