Webové stránky provozu při www.thomas-it.cz je řízena Paweł Marczyński, podnikající pod názvem „Paweł Marczyński Thomas IT“ se sídlem v Katovicích na ul. Opolska 22, zapsaná v obchodním rejstříku obchodní činnosti vykonávané podle starosty Katovic pod číslem 90958 NIP 634-259-40-46, REGON: 240331857, E-Mail: info@thomas-it.cz, telefon +48 32 444 9430

Bankovní účty společnosti:

Alior Bank SA PLN 87 2490 0005 0000 4500 7168 5983

Alior Bank S.A. EURO 90 2490 0005 0000 4600 3070 4932

 1. Společnost Paweł Marczyński prodává zboží a služby v oblasti síťového vybavení, serveru a sítě, v jejich možnostech a softwaru.
 2. Kupujícím může být fyzická osoba provozující podnik nebo právnickou osobu nebo organizační jednotku bez právní subjektivity. Neprodáváme fyzickým osobám, které nemají podnik.
 3. Osobní údaje poskytnuté zákazníkem a oacute; www.thomas-it.cz v obchodě jsou použity výhradně k: provádění dohody, a v případě, že klient souhlasí s tím, r & oacute, také nese vás průběžně informovat o nových produktech, službách a propagačních akcích, které nabízí internetový obchod .thomas-it.cz.
 4. Osobní údaje nejsou pro marketingové účely sdíleny s jinými subjekty. Důvěryhodné osobní údaje jsou uloženy a zajištěny v souladu s pravidly stanovenými v příslušných právních předpisech.
 5. Veškeré informace uvedené na www.thomas-it.cz jsou směrovány do organismu příjemce oacute, v a potenciální zákazník & oacute, v a nepředstavují nabídku ve smyslu pravidla a oacute;. Se zákonem a jako takové by měly být považovány pouze za výzvu k smlouvu
 6. Internetový obchod přijímá objednávky zaslané prostřednictvím e-mailu na adresu info@thomas-it.cz
 7. Společnost Thomas IT vynakládá veškeré úsilí, aby zajistila, že ceny, popisy a technické údaje uvedené na webových stránkách jsou pravdivé. Nemůžeme však být zodpovědní za nesprávnou specifikaci parametru & oacute; w a vlastností položky nebo její náhlé změny provedené výrobcem.
 8. Objednávky po všedních dnech 15.00 hod., V sobotu, v neděli a na svátcích bude považováno za příští pracovní den.
 9. Zaměstnavatelé s e-mailovou schránkou budou informováni o stavu e-mailu.
 10. Do 24 hodin od okamžiku odeslání objednávky bude Objednatelovi poskytnuta informace, které prodávající poskytne o přijetí objednávky, která má být provedena. Ve výše uvedených informacích prodávající uvede všechny podstatné prvky nákupu, zejména pokud jde o zboží, cenu a způsob a náklady na dodání. Potvrzovací e-mail zaslaný otočením informací o zákaznících se rovná podpisu smlouvy o nákupu / prodeji a zavazuje obě strany.
 11. Předložení smlouvy není neplatné, znamená to přijetí. V zvlášť odůvodněných případech si prodávající vyhrazuje právo nepřijmout příkaz k provedení (např. Nedostatek zboží na skladě). Kupující bude informován do 24 hodin od data podání objednávky o nedostatku možnosti provedení smlouvy.
 12. Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.thomas-it.cz je dodáváno prostřednictvím kuriérů: UPS nebo Raben.
 13. Prodávající umožňuje možnost osobního převzetí zboží po předchozím určení podrobností a přijetí prodejního oddělení.
 14. V době porodu se skládá z doby vyřízení objednávky a oacute; zakázky:. Dokončení zboží, způsob platby, který vydává prodejní doklad, balení zásilek, a dodací lhůty, v závislosti na zvoleném způsobu doručení
 15. Platba za zboží může být provedena zákazníkem následujícím způsobem & b;
  • Bankovním převodem na základě faktury vydané společností Proforma obchodním oddělením
  • Bankovním převodem na základě odložené platební lhůty 7, 14 nebo 30 dnů. K dispozici pouze pro ověřené klienty.
  Kupujícím se účtují následující náklady na doručení:
  • Tuzemské zásilky do 31,5 kg 23 PLN brutto
  • Ostatní náklady na dopravu jsou stanoveny individuálně
 16. Po obdržení zásilky by měl zákazník pečlivě zkontrolovat balík a vybavení a informovat prodejce o všech vadách. Pokud byla položka v době jejího vyzdvižení, měla by být poškozena v přítomnosti kurýra napište protokol a poštovné a pošlete poškozené zboží pomocí kurýrní služby na adresu: Plac Wolności 11, 40-078 Katovice, na účet společnosti Thomas IT, nebo neobdržíte zásilku.
 17. Pokud produkt zakoupený zásilkou obsahuje vady, náklady na vrácení balíku pokryje Paweł Marczyński. Ohlášenou závadu ověří služba, která určí, zda chyba nebyla vadou zákazníka. Paweł Marczyński zkoumá stížnosti nejdříve do 14 pracovních dnů od jejich obdržení.
 18. Zařízení by mělo obsahovat originální obal umožňující bezpečnou přepravu do specializované služby. Je možné použít náhradní obal, ale musí zajistit přiměřenou ochranu během přepravy.
 19. Reklamované zboží by mělo být kompletní, zejména s příslušenstvím, které má vliv na funkčnost zařízení nebo může být jednou z příčin poruchy zboží.
 20. Poškozený výrobek by měl být doprovázen podrobným popisem poškození a / nebo vad spolu s okolnostmi, za kterých došlo k poruše. Ve stížnosti musí kupující specifikovat stížnosti a způsob inzerce (tj. Kvůli záruce nebo záruce za vady - neshodnost zboží se smlouvou).
 21. Podnikatel odesílá zařízení na vlastní náklady; po opravě bude zařízení odesláno zpět na náklady prodávajícího.
 22. Pokud se zařízení doručené do služby ukáže být efektivní a společnost tuto chybu nezjistila, prodávající bude účtovat kupujícímu náklady na diagnostiku a přepravu.
 23. Předložení smlouvy je neplatné, přijetí těchto předpisů.
 24. Subjekt provozující obchod není zodpovědný za jakékoliv přerušení používání internetového obchodu, které vzniklo z technických důvodů (údržba, kontrola, výměna zařízení apod.) Nebo z jiných důvodů, které nespadají pod kontrolu.
 25. Tyto předpisy vstupují v platnost dnem jejich umístění v internetovém obchodě na webové stránce www.thomas-it.cz a jsou platné na dobu neurčitou.
 26. Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo tyto předpisy změnit.